Get Appointment

reklamlarim.com

IOS ve Android Mobil Uygulama

İvmesoft yazılım ekibi olarak tüm ihtiyaçlarınızı sektörel bakışımızla analiz ediyoruz, kullanıcı deneyimlerini gözlemliyor ve kullanıcıya dayalı arayüz tasarlıyoruz, son yazılım teknolojilerini kullanıyor, uygulama sisteminizi canlı tutuyoruz, uygulama marketlerinde (play store ve app store) yayına çıkarıyoruz, uygulama optimizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Ios ve android üzerinden kaynaklanan teknik sıkıntıları gideriyor ve tüm süreci başarı ile yönetiyoruz.

  • UI/UX Tasarım

  • Ömür Boyu Garanti

  • 7/24 Destek

Staticticsshape

Süreç Nasıl İşler?

01

Analiz

İstek ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek ne tür bir yazılıma ihtiyaç duyduğunuza karar veriyor, proje kapsam dökümanını sizlere sunuyoruz.

02

Planlama

Proje sürecini tasarlayıp hangi aşamalardan geçeceğini belirliyor, size en uygun çözümü üretmek için gerekli hazırlıkları yapıyoruz.

03

Geliştirme

Ve başlıyoruz yazmaya... Sizi yazılıma değil, yazılımı size uyarlıyoruz. Hayallerinizi en ince ayrıntısıyla, gerçeğe dönüştürüyoruz.

04

Kabul Testleri

Projenin bitişinin ardından teslim edilmeden önce gerçek ortamda gerekli tüm testleri yapıyor, projenizi hatasız bir şekilde teslim ediyoruz.

Shape
FAQsFAQs
FAQs
15Yıllık Tecrübe İle

Siz Sordunuz Biz Cevapladık!

İvmesoft yazılım ekibi olarak hem iOS (Apple) hem de Android (Google) platformları için mobil uygulama geliştirmekteyiz. Bu, hem iPhone hem de Android telefon ve tablet kullanıcılarına yönelik uygulamaların geliştirilmesi anlamına gelir, böylece müşterilerimiz geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilirler.

Müşterilerimizin mobil uygulamalarının başarılı olması için kullanıcı merkezli bir yaklaşım benimseriz. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarım ve kullanılabilirlik konularında uzmanız. Kullanıcıların uygulamanızı kolayca kullanmasını ve keyif almasını sağlamak için kullanıcı dostu arayüzler tasarlarız.

İvmesoft olarak müşterilerimize ömür boyu garanti sunuyoruz. Yayına alınan uygulamalarla ilgili herhangi bir teknik sorun veya güncelleme gereksinimi ortaya çıktığında, müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler. Uygulamanın sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve güncel kalmasını sağlamak için 7/24 destek hizmeti sunuyoruz.

Mobil uygulamanızı başarıyla geliştirdikten sonra, App Store (iOS) ve Google Play Store (Android) gibi uygulama mağazalarına yayına almanıza yardımcı oluyoruz. Bu süreçte gerekli belgeleri hazırlar, uygulamanızın gereksinimlerini karşılar ve yayın sürecini başlatırız. Böylece uygulamanız, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilir ve indirilebilir hale gelir.

reklamlarim.com

Bu Hizmeti Kullanan Bazı Referanslar

reklamlarim.com

Referanslarımız

Project

Hizmet Var

Web & Mobil Uygulama
Project

World Guide Box

Web & Mobil Uygulama
Project

Din Dersi

Web & Mobil Uygulama
Diğer Hizmetlerimiz